ARAMA ÇUBUĞU
Aile & Çocuk & Sağlık / 17 Şub 2018
En İyi 5 Yoga Uygulaması

Sanki her yıl yeni bir egzersiz programı veya diyet modası yayılıyor gibi görünüyor. Hepimiz sağlıklı olmak, kilomuzu kontrol altında tutmak ve bu stres düzeylerini asgariye indirmek istiyoruz. Kendimize her zaman daha sağlıklı olacağımıza dair söz veriyoruz, ancak her seferinde cayıyoruz, o zaman bir de yogayı denemek isteyebilirsiniz. Yoga, hatırlayabildiğimiz kadar bir süredir kullanılmaktadır. Görüldüğü gibi geçici bir moda değil. Yoga, sadece egzersiz yapmanın başka bir yolu. Yaşam biçiminizde derin bir değişiklik yapabilir. Germe, kas güçlendirme, meditasyon ve gevşeme karışımlı bütünsel bir zihin ve beden egzersizi sayılabilir. Bugün bir değişiklik yapmaya hazır mısınız? Hem Android hem de iOS için bulabileceğiniz en iyi beş yoga uygulamasına “namaste” (Hintçe ’merhaba’) deyin. Yoga becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bunu yapmayı vaat eden giyilebilir teknoloji Nadi X’i de kontrol etmeniz gerekir.

Daily Yoga

İster ileri düzeyde bir yoga isterseniz yeni başlayan biri olun, bu uygulama her seviye için uygundur. Burada, yoga, pilates, meditasyon ve hatta egzersiz planlarına ayrılmış 200’den fazla rehberli ders bulacaksınız. Uygulama, adım adım talimatlarla sizi yönlendiriyor, tam split, omuz üzerinde duruş ve diğer birçok zor pozisyonu güvenli bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. İsterseniz Apple’ın Sağlık Uygulaması ile egzersiz programlarınızı ve yaktığınız kalorilerinizi paylaşabilirsiniz. Tüm içeriğe erişmek için, aylık $8’lık bir plana abone olabilirsiniz veya yıl için $40 ödeyebilirsiniz.

Simply Yoga

Simply Yoga, kendi evinizin mahremiyetinde gerçekleştirebileceğiniz 30’dan fazla pozisyonu kapsayan 20 dakika ile bir saat arasında süren bir dizi videoyla size yol gösterir. Bir sonraki seviyeye geçmeye hazır olduğunuzda, ikinci düzey egzersizleri, özel rutinler oluşturma olanağını, manzara modunu içeren ve reklamsız olan tam sürümün satın alınmasını tercih edebilirsiniz.

Pocket Yoga

Adından da anlaşılacağı gibi, Pocket Yoga her zaman yanınızda olabilecek bir şeydir, böylece her yerde yoga yapabilirsiniz. 200’den fazla resimli pozisyon ve ayrıntılı sesli talimatlar ile Pocket Yoga, yoga egzersizleri için geniş kapsamlı bir kılavuz. Çeşitli uygulamaların ön izlemesine bakabilir ve kendi müziğinizi çalabilirsiniz. Uygulama ilerlemeyi her adımda kaydeder. Pocket Yoga, Apple TV ile de uyumludur, böylece AirPlay ile oturumları akan medya haline getirebilirsiniz. Apple Watch takarsanız, Pocket Yoga onu, o anki pozisyonu, geriye kalan süreyi, kalp atış hızınızı, yaktığınız kalorileri ve daha fazlasını göstermek için kullanacaktır.

Yoga Studio

Herhangi bir zorluk seviyesinde 10 ila 60 dakika arasında değişen 80’den fazla yoga ve meditasyon sınıfıyla, Yoga Studio size HD video sınıflarıyla pozisyonlarda yol gösteriyor. Çoğu kişi için yeterli olması gereken 280’den fazla pozisyon içeren güçlü bir kataloğa sahip. Bu uygulama hem uzmanlara hem de yeni başlayanlara hizmet edebilir.

Ayrıca Apple TV ile birlikte çalışıyor; böylece videoları AirPlay’i kullanarak oynatabilirsiniz. Uygulama arka plan sesleri veya müzik seçimi yapmanızı veya müzik kütüphanenizden bir çalma listesi oluşturabilmenizi sağlıyor. Tüm özelliklere erişmek istiyorsanız, ayda $2 veya yılda $20’lık bir abonelik yatırımı yapabilirsiniz.

5 Minute Yoga

Genişletilmiş bir yoga oturumu için gün boyunca yeterli zamanınız yoksa, bu uygulama beş dakikalık yoga etkinlikleri sunarak yardımcı olabilir. Temel uygulama, yeni başlayanlar için iyi, çünkü beş dakika boyunca onları yaptığınızdan emin olmak için, bir zamanlayıcı ile basit pozisyonlar sunuyor. Aylık veya yıllık olarak ödeme yapabileceğiniz isteğe bağlı bir abonelik sistemi var. Fiyatlar, tam bir yükseltme için $2 ile $10 arasında değişiyor.

No Comments

There are not comments on this post yet. Be the first one!

Post your Comment

© 2018 VictorThemes. All right reserved.