SEARCH AND PRESS ENTER
Kadın / 25 Şub 2018
Erkeklerinin İlişkiye Hazır Olmamasının 4 Nedeni

Yanlış Zamanlama

Önümüzdeki yıl süresince seyahat etmeyi düşünen veya hayatının geçiş döneminde bulunan erkekler, her ne kadar size ‘doğru erkek’ gibi görünse de yalnızca zamanınızı harcamanıza neden olacaktır. Ortak kararlar belirleyerek birlikte gelecek kurma gibi bir niyetiniz yoksa, bağlanmaya hazır olduğunu düşünmemenizi öneriyoruz.

 Yanlış Seçilmiş İdoller

Gençlik yıllarını Don Draper, James Bond veya George Clooney’i idol olarak gören  birinin tahmin edeceğiniz gibi ideal eş adayı olamayacağını rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Ancak tüm bu çapkınlıklardan sıkılmaya başladıktan sonra hayatında tek kadına sadık olmak isteyeceği döneme geçecektir.

 En Gözde Döneminde Olması

Üniversitede ya da lisede tüm dikkatleri üzerine çeken popüler çocuklardan biri değilse hayatının belirli döneminde ilgi gördüğünde bu duygusal eksikliği kapatmak isteği duyacaktır. Oyuna dahil olduğunu hissettiği andan itibaren, bu sürecin ne kadar süreceğini bilemezsiniz. Ancak büyümesini beklemek sizin için zaman kaybı olacaktır.

Finansal Yetersizlik

İş hayatında hedeflediği yere ulaşamayan ve istediği maaşı kazanamayan erkeklerin birçoğu ilişki içinde kendini yetersiz hissedebilmektedir. Aranızdaki ilişkinin gidişatının maaş çekinden bağımsız olduğuna onu inandırın. Çabalarınıza rağmen her durumda yanında olduğunuzu anlayamıyorsa onu özgür bırakmanızda fayda var.

No Comments

There are not comments on this post yet. Be the first one!

Post your Comment

© 2018 VictorThemes. All right reserved.