SEARCH AND PRESS ENTER
Kadın / 21 Oca 2018
Hollywood’dan İlk Buluşma Hikayeleri

Ünlü isimlerin birbirinden tuhaf ilk buluşma hikayelerini sizler için paylaşıyoruz. Bu ilk buluşma izlenimlerinden hangi dersleri çıkarmamız gerekiyor…

Olivia Munn

Olivia Munn

Hollywood’un tuhaflıkta sınır tanımayan buluşmaları arasında yerini alan Olivia Munn’ın oldukça garip bir hikayesi var. Hoş biriyle çıktığı yemek, onun aniden et bıçağını Olivia’ya doğrultarak,“Normal bir insandan daha fazla dişin var gibi görünüyor, dişlerini sayabilir miyim” demesiyle korkutucu bir hal almış. Böyle durumlarda yapılacak tek bir şey var; oradan hemen uzaklaşmak!

Zoe Kravitz

Zoe Kravitz

Big Little Lies dizisinin başarılı oyuncusu Zoe Kravitz, tuhaf buluşmalar konusunda listenin üst sıralarında. Bir röportajında hoşlandığı erkekle ilk buluşmasını anlatan Zoe, buluşmada müzik, filmler ve onun yeni kaplumbağası Gary hakkında konuştuklarını söylüyor. Ertesi gün Zoe’yi aradığında, ikinci buluşma için değil, kaplumbağası Gary’ye birkaç günlüğüne Big Little Lies dizisinin başarılı oyuncusu Zoe Kravitz, tuhaf buluşmalar konusunda listenin üst sıralarında. Bir röportajında hoşlandığı erkekle ilk buluşmasını anlatan Zoe, buluşmada müzik, filmler ve onun yeni kaplumbağası Gary hakkında konuştuklarını söylüyor. Ertesi gün Zoe’yi aradığında, ikinci buluşma için değil, kaplumbağası Gary’ye birkaç günlüğüne bakmasına rica ettiğini söylüyor.

Michael Fassbender ve Alicia Vikander

Ekim ayında İbiza’da evlenen Michael Fassbender ve Alicia Vikander, Toronto Film Festivali’nde dans pistinde tanışmış. Karizması reddedilemez bir gerçek olsa da, Michael Fassbender’ın çok iyi bir dansçı olmadığını söylemeliyiz. Birbirine çok yakıştırdığımız çift iyi bir başlangıç yapmış fakat dans pistinde kendine olan güvenini kaybeden Michael bir röportajında; “Alicia ile dans edene kadar bu konuda fena olmadığımı düşünüyordum fakat onunla sahnedeyken iki sol ayağım varmış gibi hissetmeye başladım” diyor. Neyse ki Alicia bu konuya fazla takılmamış.

Ryan Reynolds ve Blake Lively

RYAN REYNOLDS VE BLAKE LIVELY

Hollywood’un gözde çifti Ryan Reynolds ve Blake Lively kusursuz ilişkilerine nasıl başlamışlar dersiniz? The Green Lantern filminin setinde tanışan ünlü oyuncular, başta sadece arkadaşlarmış. Hatta tıpkı arkadaşların yaptığı gibi o zamanki sevgilileriyle dörtlü bir buluşma bile ayarlamışlar. İlk buluşmalarının sevgilileriyle olması zaten yeterince tuhafken, Ryan ve Blake arasındaki elektriğin fark edilmeyecek gibi olması da durumu iyice içinden çıkılmaz bir hale sokmuş.

“Çok uzun zamandır arkadaş olduğumuz için garipti fakat yine de bir ilişkiye başlamanın en iyi yolu arkadaş olmaktan geçiyor bence” diyor Ryan Reynolds. Bir bildiği olmalı!

Emma Watson

Emma WatsonEmma Watson da ilk buluşmada bulunduğu ortamdan koşarak uzaklaşmak isteyenlerden… Bazen çıktığınız kişi ona karşı duyduğunuz tüm ilgi ve saygıyı tek cümlesiyle yerle bir eder. Emma Watson bir buluşmasında bu durumu birebir yaşamış. Her şeyin yolunda gittiği sırada “Şişman ya da çirkin insanlarla arkadaşlık kuruyorum” diyen yakışıklı prens, geri kurbağaya dönüşmüş, Tabii başka bir buluşma gerçekleşmemiş. “Her şey o anda bitti” diyen Emma’ya biz de hak veriyoruz.

No Comments

There are not comments on this post yet. Be the first one!

Post your Comment

© 2018 VictorThemes. All right reserved.