SEARCH AND PRESS ENTER
Gezi & Hobi / 24 Şub 2018
2018’in En İyi Yabancı Dizileri

Yeni başlayacak olanlar ve devam edenler arasında her türden 2018’in en iyi dizilerini sizin için seçtik. Hiçbirini es geçemeyeceksiniz.

Before I Wake

before-i-wake

 

2018’in iddialı dizisi 2016 yapımı filmden uyarlanıyor. Aynı adlı filmden uyarlanan dizide, ezberlediğimiz kavramları bir evli çiftin aldığı risklerden yola çıkarak biz de tekrar sorgulayacağız. Fantastik öğelerle dolu dizi ağır dram yönüyle düşündürtüyor. Evlat edinen bir çiftin psikolojik evrelerini güzel sembolize eden dizi 2018’in en iddialılarından.

Grace & Frankie

grace-and-frankie

Kader ortağı kadınların hikayesini anlatan Grace & Frankie dördüncü sezonunda da Netflix’te. Kocalarının gay olduğu ortaya çıktıktan sonra, birbirlerine katlanmasalar da destek olan bu iki kadının ‘ağır’ komedisi bu senenin de en iyisi.

Black Lightning (Yeni)

blacklightning

DC evreninden uyarlama Black Lightning 2018’in kahraman dizisi olmaya aday. Cress Williams, Chine Anne McClain, Nafessa Williams ve Christine Adams bu fantastik kurguda başrollerde.

The X-Files (11. Sezon)

x-files

Sırlar asla bitmiyor. Kült dizide The X-Files 11. sezonuyla 2018’de geri dönüyor. Dana Scully ve Fox Mulder’ın gizemli olaylardan daha karışık aşk hikayesi ise tabii ki esas merak konumuz.

The Alienist

The Alienist

Luke Evans, Daniel Brühi ve Dakota Fanning bu dönem polisiyesinde başroldeler. 19. yüzyıl New York sokaklarında bir seri katilin peşine düşen muhabir John Moore ve psikolog Dr. Laszlo Kreizler’ın hikayesine hazır mısınız? 10 bölümlük ilk sezonu 22 Ocak’ta TNT’de başladı. Unutmadan, Dakota Fanning meraklılarına da iyi bir haberimiz var: Kendisi kadroda.

The Magicians

The Magicians

İster sevin, ister nefret edin; Jason Ralph, Quentin Coldwater’ı çok iyi oynuyor. SyFy’ın sihirli, dramalı, karmaşık ilişkili dizisi The Magicians 3. sezonuyla yine evinde. Nerd Quentin ve arkadaşlarının maceraları bazen korkunç, bazen de komik taraflarıyla, Friends ve Harry Potter karışımı hikayesiyle devam ediyor.

9-1-1 (Yeni)

9-1-1

Ryan Murphy ve Brad Falchuk şimdi de bir acil servis dizisi hazırladılar. Yapımcısı oldukları her dizi kült aşamasında olan ikilinin yeni işi 3 Ocak’ta Fox’ta başladı. Bu diziyle Connie Britton da ekranlara dönüş yapmış oluyor.

The Path (3. Sezon)

The Path

Aaron Paul, Michelle Monaghan ve Hugh Dancy’nin başrolünde olduğu dizide kurgusal bir topluluğun etkilerini izlemeye devam ediyoruz. Bu sefer daha pop konulara değinen seri bir Hulu dizisi.

Crashing (2. Sezon)

crashing

İlk sezonuyla hipster hayat tarzı hakkında ufkumuzu genişleten Crashing yeni sezonunda başka bir hikayeyi ele alıyor. Bu bir başka sitcom’u izlemelisiniz.

No Comments

There are not comments on this post yet. Be the first one!

Post your Comment

© 2018 VictorThemes. All right reserved.