ARAMA ÇUBUĞU
Erkek / 10 Nis 2018
En Faydalı 5 Tatil Uygulaması

iOS ve Android cihazlar için kullanabileceğiniz 5 tatil uygulamasını sizlerle paylaşıyoruz.

1-Turkish Airlines

Turkish Airlines uygulaması sayesinde istediğiniz her yerde ve her zaman rezervasyon yaptırabilir ve bilet alabilirsiniz. Tek yapılması gereken seyahatiniz için uygun uçuşu seçmek olacak. Miles&Smiles üyeleri bu uygulama sayesinde mil işlemlerini gerçekleştirebilirken, hesap bilgilerini de düzenleyebilirler.

Plaform: Android ve iOS

Ücret: Bedava

2-Setur

Setur turizm sektörü için profesyonel çözümler sunuyor. Tatile dair ihtiyaç duyulan uygulamalardan birisi de Setur. Setur sayesinde yurt içi, yurt dışı tesisleri inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca öneri ve kampanyalara göz atabilirsiniz. Tesisler hakkında fotoğraf ve bilgi edineblirsiniz. Setur uygulaması ile seyahat planınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Platform: Android ve iOS

Ücret: Bedava

3-Emirates

Uygulama Emirates Havayolları’na ait. Yeni yerler keşfetmek, seyahat planlaması gibi işlerinizi uygulama yardımıyla rahatlıkla yapabilirsiniz.

Platform: Android ve iOS

Ücret: Bedava

4-Hotels.com

Hotels.com Türkiye’de önemli bir fenomen haline gelmiş durumda. Tatil rezervasyonu yaptırmak için kullanabileceğiniz önemli alternatiflerden biri Hotels.com uygulaması ile oteller hakkında bilgi sahibi olabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı otellere de erişim imkanınız bulunuyor. Kampanyalar da uygulamanın ekstrası.

5-Booking.com

Konaklama seçenekleri ile karşımıza çıkan Booking.com 195.000 otele rezervasyon imkanı sağlıyor. Kolay kullanımı sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamalardan birisi. Ayrıca otel bilgilerine erişebilir ve otellerin puanlamalarına bakarak önceden fikir sahibi olabilirsiniz. Kapsamlı arama özelliği ile kafanızda ki tatil ve konaklama yerine rahatlıkla erişme imkanı sağlıyor.

Platform: iOS

Ücret: Bedava

No Comments

There are not comments on this post yet. Be the first one!

Post your Comment

© 2018 VictorThemes. All right reserved.