Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
img
Home / Erkek / Fantezi Spor Uygulamaları

Fantezi Spor Uygulamaları

/
/
/
162 Views

Burada bulunmakla şanslısınız, çünkü en sevdiğiniz sporun sezonu başladı. Harekete geçmenin eğlenceli bir yolunu arıyorsanız fantezi spor iyi bir seçimdir. Eğlenceli, rekabetçi ve düşük enerjilidir. Sadece listenizi hazırlayın, alışverişinizi yapın ve oyuncularla birer anlaşma imzalayın. Sonra oyunu izleyin. Gerçekten iyi fantezi sporu seçeneklerini bulmanıza yardımcı olabiliriz. İşte en iyi fantezi spor uygulamaları.

PC Sosyal Lig

Fiyatı: Ücretsiz

Klasik fantezi futbol oyunları ile aynı prensipte çalışan Sosyal Lig’de sportoto süper lig takımlarının futbolcularını belirli bir bütçe ile kuruyorsunuz.

Sonrasında seçtiğiniz futbolcuların Sportoto Süper Lig’de 0 haftaki gerçek maç istatistiklerine göre aldığı puanlar ile sizin takım puanınız ortaya çıkıyor. Amacınız, en yüksek haftalık kadro puanını alabilmek.

CBS Sports Fantasy

Fiyatı: Ücretsiz

CBS Sports Fantasy, birkaç hepsi bir arada fantezi spor uygulamasından biridir. Canlı ve sahte taslaklar, her oyuncu için sezon projeksiyonları, oyuncu haberleri, taslak yardımı ve daha pek çok özellik var. Takım yönetimi sayfaları temiz ve rahatsız edici değil. Derlenecek çok fazla bilgi olduğundan bu iyi bir şey. Fantezi beyzbol, basketbol, amerikan futbolu ve hokeyi kapsıyor. Bu, her sene ihtiyaç duyulduğunda birinden diğerine geçebileceğiniz anlamına geliyor. Bazı sorunları var, ancak pek çoğu o kadar kötü değil.

DraftKings

Fiyatı: Ücretsiz

Uygulama içi satın alma var. Muhtemelen DraftKings’i daha önce duymuşsunuzdur. Kimsenin günlük ve haftalık fantezi havuzlarına girmediği büyük kazançlarla övünürler. Muhtemelen işinizi bırakmadan tam zamanlı bir fantezi oyuncusu olduğunuz doğrudur. Ancak, uygulama yine de eğlenceli. Fantazi basketbol, golf, beyzbol, futbol, amerikan futbolu, hokey ve hatta Nascar, MMA ve CFL gibi bir sürü sporu destekliyor. Ödeme yapmanın yanı sıra oynayabileceğiniz ücretsiz oyunlar da var. Pahalı ligleri önermiyoruz.

ESPN Fantasy Sports

Fiyatı: Ücretsiz

ESPN Fantasy Sports en popüler fantazi spor uygulamalarından biridir. Temel sporları destekliyor. Fantazi basketbol, amerikan futbolu, hokey ve beyzbolu kapsıyor. Özel ligler kurabilir veya halka açık liglere katılabilirsiniz. Aynı zamanda Malzeme Tasarımı, oyuncu sıralaması, projeksiyonlar, taklit taslaklar ve daha fazlasıyla birlikte geliyor. Hatta performansınızı izlemek için haftalık e-postalar alabilirsiniz. Bazı sorunları var. Çoğu hepsi bir arada fantezi spor uygulamaları bunu yapıyor. Ancak, aşırı ciddi bir şey değil. Ayrıca geçenlerde Streak for Cash oyununu buraya taşıdılar. Henüz çok iyi değil.

FanDueI

Fiyatı: Ücretsiz, uygulama içi satın alma var

FanDuel, DraftKings’e çok benzer. Gerçek para içeren bir fantezi spor platformudur. Esasen fantazi ekibiniz için başkalarınınkilere karşı bahse girebilirsiniz. Kazanan ödülleri alır. DraftKings’in aksine, güvenilir bir ücretsiz seçeneğe sahip değil. Yine de bir sürü ucuz seçeneği var. Ayrıca sadece arkadaşlarınızla birlig kurabilirsiniz. Parayı toplayıp kazananlara dağıtıyorlar. Bunun, Google Play’in uygulama içi satın alma etiketini nasıl işaretlemediğinden emin değiliz. Her durumda, çok eğlenceli, ancak bunun için bir ton para harcamanızı önermiyoruz.

TheScore

Fiyatı: Ücretsiz

Herhangi bir fantezi spor oyuncusu bir spor haber uygulamasına sahip olmalıdır. TheScore oldukça iyi bir uygulama. Hemen hemen her sporu (eSports dahil) kapsıyor. Ara birim çok küçük ve basit. Ayrıca, canlı skorlar, istatistikler ve sonuçlar da içeriyor. En sevdiğiniz spor ve takımların özet akışlarını kişiselleştirebilirsiniz. Bir sürü spor haberleri uygulaması var. Ancak, sadece bu gerçekten iyi çalışıyor. Ayrıca, uygulama içi satın alma yapılmaksızın ücretsizdir.

Yahoo Fantasy Sports

Fiyatı: Ücretsiz

Yahoo Fantasy Sports en popüler fantezi spor uygulamalarından bir diğeri. Çoğu sporu kapsıyor. Buna fantezi hokey, amerikan futbolu, beyzbol ve basketbol da dahildir. Lig çeşitleri, katılabileceğiniz halka açık ligler veya kendinizin yaratacağı özel ligler sunuyor.

Ayrıca günlük ligler, turnuvalar ve daha fazlası var. Kısa süre önce ücretli ligler ve FanDueI veya DraftKings benzeri aktivitelerle denemeler yapmaya başladılar. Endişelenmeyin, normal şeyler hala orada. Çoğu gibi, uygulama bazen de bozulabilir. Bununla birlikte, dikkatli kullanıcılar çok fazla endişelenmemelidir.

Abone olun, tüm yazılardan haberdar olun!

Blog sitemize abone olarak tüm yeni yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir