SEARCH AND PRESS ENTER
Kadın / 13 Ara 2017
Güzel Kadınların Güzellik Sırları

Güzel kadınların güzellik sırlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Olivia Wilde Güzellik Sırları

Olivia Wilde

Yüzünü yıkama ve nemlendirme konusunda oldukça iyi olduğunu söylüyor. Gül içerikli ürünler kullanmayı seviyor. Nemlendiricisini buzdolabında saklıyor ve ihtiyacı olduğunda kalın bir tabaka halinde yüzüne sürüyor. Soğuk bir şok etkisi yaratıp, kan dolaşımını arttırıyor. Cildinin nemlendiriciyi tamamen emdiğinde çok iyi hissettirdiğini söylüyor. Göz kremi kullanma konusunda çok iyi olmadığını belirten Olivia Wilde gözler yorgun olduğunda soğuk çay poşetleri ile kompres yapıyormuş. Bol su içip iyi uyuduğunuda belirtmiş.

Gigi Hadid Güzellik Sırları

Gigi Hadid

Güzelliğin, cildin nefes alması ve iyileşmesi ile ilgili olduğunu belirten Gigi Hadid günlük hayatında az makyaj yapıyor. Temiz bir cilt, pürüzsüz dudaklar ve temiz saçları yeterli görüyor. Cildinin nefes alması için peeling yapıyor. Kan dolaşımı sağlayan peeling ile cildinin temiz ve yumuşak olduğunu belirtiyor. Dudakları için kese yaparak ölümüş deriden kurtuluyor. Sivilceleri için ise diş macunu kullanmayı tavsiye eden annesi sayesinde sivilceleri unutabileceğinizi söylüyor.

Scarlett Johansson Güzellik Sırları

Scarlett Johansson

En önemli prensibinin cildini yormamak ve temiz tutmak olduğunu belirtiyor. Haftada bir arındıcı maske kullanan Scarlett Johansson güneşten korunarak bol su tükketiğini de belirtmiş. Düzenli olarak limon sıkılmış su içmeyi ihmal etmiyor. Gözleri için soğuk kompres uygulayarak doğal bakımlara aşık olduğunu belirtmiş. Dermatoloğunun da onayı ile yüzünü temizlerken elması sirkesi kullanıyor.

Bella Hadid Güzellik Sırları

Bella Hadid

Bella Hadid güzellik sırlarını paylaşmış biz de sizlere aktarıyoruz.

18 yaşından beri sade görünmekten hoşlanan Bella Hadid temiz bir ten ve harika kaşlara önem veriyor. Yüzüne renk verirken iyi bir bronzlaştırıcı kullanarak, kaşlarını da düzelttiriyor. Günlü rutini olduğunu belirtmiş. Kirpiklerini belirgin göstermekten hoşlanıyor ve daima kıvırıcı kullandığını söylemiş. Maskara kullanmadığı günler bile kirpiklerini kıvırdığını belirtmiş.

Aslı Bekiroğlu Güzellik Sırları

Aslı Bekiroğlu

Aslı Bekiroğlu’nun güzellik sırları öğrenmeye değer. Güzelliği için yaptığı en iyi şeyin bol su içmek olduğunu söylüyor. Suyunu bil dilim limon ile içmeyi tercih ettiğini, sabah-akşam cildini temizleyip nemlendirdiğini de eklemiş. Günlük makyajında sadece kapatıcı ve maskara kullanıyormuş.

Burcu Türünz Güzellik Sırları

 

Burcu Türünz

Yıllardır saçlarına her duştan sonra argan yağı sürüyormuş. Makyajını çıkarmadan asla uyumadığını belirtmiş. Tavsiyelerini; düzenli uyumak, spor ve şekerden uzak bir beslenme olarak söylemiş.

Almila Ada Güzellik  Sırları

Almila Ada

Almila Ada güzellik sırlarını paylaşmış bizde sizlerle paylaşıyoruz. Vücuduna iyi bakıyor. Bol yeşillik tüketerek, şeker, tuz ve  undan uzak duruyor. Her gün iki bardak zencefilli çay içiyor. Her hafta bale ve pilates yapıyor. Makyajını her akşam temizliyor. Evde doğal malzemeler ile saçlarına ve cildine bakım yapıyor. Avokado,zeytinyağı ve birkaç damla badem yağını karıştırarak cildine ve saçlarına bakım uyguluyor.

Kendal Jenner Güzellik Sırları

Kendal Jenner

Kendall Jenner güzellik sırlarını paylaşmış gelin hep birlikte göz atalım. Günlük hayatında ağır makyaj yapmaktan hoşlanmıyor. Bronz pudra, maskara ve rujun yeterli olduğunu belirtmiş. Son zamanlar keşfettiği bir sırrını paylaşmış. Temizleme yağları. Makyajı inanılmaz şekilde erittiğini belirtmiş. Sabah akşam yüzünü temizlemek ve güneş koruyucu kullanmak güzellik adına yaptığı en önemli iki şeymiş.

Zoe Saldana Güzellik Sırları

Zoe Saldana

Saçlarının parlarklığının mayoneze bağlı olduğunu söyleyen Zoe Saldana’nın annesi bir hippiymiş ve her şeyin doğal olmasını istermiş. Arada annesi ve kız kardeşi ile mayonez bakımı yaptığını söylüyor.

Sienna Miller Güzellik Sırları

Sienna Miller

Kan dolaşımı ve hücre yenilenmesi için yüzüne buz torbası koyuyormuş. Cildini canlı ve harika yapanın bu yöntem olduğunu belirtmiş.

No Comments

There are not comments on this post yet. Be the first one!

Post your Comment

© 2018 VictorThemes. All right reserved.