Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
img
Home / Erkek / Instagram’dan Video Kaydetmeyi Kolaylaştıran Uygulamalar

Instagram’dan Video Kaydetmeyi Kolaylaştıran Uygulamalar

/
/
/
140 Views

Birçok kullanıcı için Instagram düzenli olarak zaman geçirilen bir yer haline geldi. Uygulama, sayısal arkadaşlar, tanıdıklar, dost gibi görünenler ve hatta yabancılarla dolu çevremizi tanımlayan fotoğraf ve videoları otomatik olarak “beğen”memize izin veriyor.

Bir ekran görüntüsü almak veya tek bir fotoğrafı kaydetmek yeterince kolay olsa da, platformdan ikonik videoları kaydetmek biraz daha zor, ancak imkansız değil. En sevdiğiniz Instagram videolarınızı indirip organize etmek ve içeriği yeniden paylaşmak veya arşivlemek için altı farklı yol bulduk.

» Postgraber (web) PostGraber, bir mesajdan yalnızca bir parça indirmekle sınırlı olmamak konusunda benzersiz. Instagram’ın slayt gösterisi özelliği sayesinde artık tek bir Instagram mesajından birden fazla fotoğraf veya video indirmek istiyorsanız son derece kullanışlı, Nasıl çalıştığına gelince, çok farklı değil. Instagram mesajının linkini PostGraber’a kopyalayıp “Go” düğmesine basmanız yeterli ve medya indirilmeye başlayacaktır.

» InstantSave by Gramblast (Web) PostGraber ile iletişimin kesilmesi durumunda (ya da yalnızca servisi sevmediyseniz) endişelenmeyin. InstantSave by Gramblast, tarayıcıda medya indirmek için başka bir seçenek. Kullanımı oldukça basit. Instagram mesajının linkini kopyalayın, “İndir” i tıklayın, kısa süre içinde indirilmiş bir MP4 dosyasına sahip olursunuz. Sözü edilen diğer servislerle olduğu gibi, mesajın gönderildiği hesabı izliyor olsanız bile, medyayı özel bağlantılardan indiremezsiniz.

» IFTTT (Web) IFTTT tüm arşivleme sürecini otomatikleştirir. Ancak önce hem Dropbox hem de IFTTT hesaplarını ayarlamanız gerekir. Her ikisine de kaydolduktan sonra IFTTT web sitesinde, ‘Save your Instagram videos to a Dropbox folder’ seçeneğini işaretleyin. Bundan sonra, lFTTT’ye Instagram ve Dropbox hesaplarınıza erişmek için izin vermeniz gerekecek. Hangi videoların ilişkili Dropbox hesabına kaydedileceğini seçme olanağına sahip olacaksınız. Özellikle “sevdiğiniz” videoları veya Instagram’a yüklediğiniz videoları kaydetmek için özel tetikleyiciler yaratabilirsiniz. Videolar, MP4 dosyaları olarak Dropbox’a yedeklenecektir.

» DreDown (Web) DreDown web sitesi belki estetik olma açısından herhangi bir ödül kazanamaz, ya da özel kullanıcılardan Instagram videolarını indirmenize izin vermeyecektir (onları “izliyor olsanız bile”). Ancak burada, yalnızca birkaç tıklamayla videolarınızı kaydedebilirsiniz. Önce, ekranın sol tarafındaki Instagram bağlantısını tıklayın. Ardından, kaydetmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayıp video linkine yapıştım. Metin alanının sağındaki DreDown’a basın ve sonuç MP4’ünüz için bir kaydetme yeri seçmeden önce izleyen sayfadaki mavi renkli MP4 Video linkini tıklayın. Hepsi bu!

» InstaSave (Android) InstaSave, Android kullanıcılar için mükemmel bir mobil seçenek oluşturmaktadır. Instagram’da gezinirken, kaydetmek istediğiniz videonun sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun. Ardından, ortaya çıkan menüden ‘Copy Share URL’yi seçin ve InstaSave’i açın. Video daha sonra sizin beslemelerinizde listelenir. Son videonun altındaki aşağı okuna dokunun ve ‘Save’i seçin – kaydedilen videolarınızın ve fotoğraflannızın tümü bu InstaSave beslemesinde görünecektir.

» InstaSave Repost for Instagram (İOS) iTunes’da Instagram videolarını ve fotoğraflarını kaydetmek için tasarlanmış çeşitli uygulamalar var, fakat bu uygulamaların çoğu ücretlidir. Basitçe uygulamayı indirin, hesabınıza bağlayın ve uygulamanın Instagram beslemenize erişmesine izin verin. Instagram’da oturum açtığınızda, beğendiğiniz herhangi bir şey kronolojik bir halde kaydedilir. Burada, beğendiklerinizi hepimizin alışık olduğu gibi klasik şebeke şeklinde görebilirsiniz.

Abone olun, tüm yazılardan haberdar olun!

Blog sitemize abone olarak tüm yeni yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir