SEARCH AND PRESS ENTER
Erkek / 22 Mar 2018
Kullanabileceğiniz 8 Faydalı Uygulama

Android ve İOS işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz ve işinize yaracak faydalı 8 uygulamayı sizlerle paylaşıyoruz.

1-Instagram

Dünyanın en popüler fotoğraf uygulamalardan biri ve dünyanın en popüler fotoğraf paylaşımlı sosyal ağı olan Instagram, hayatın canlı gün batımlarını, kendine özgü manzaralarını ve lezzetli yemeklerini yakalamak için en büyük kaynaklardan biri olmayı sürdürüyor. sağlıyor.
İnstagram filtreye erişimi ve yaratıcı araçlar sayesinde kullanıcıların fotoğraf düzenlemesini ve çekmesini sağlıyor. Instagram kullanıcıları, şık resimler çekip göndermenin yanı sıra, yayın yoluyla akan yeni resimlerin sürekli rotasyonuna sahip olmak için arkadaşlarının hesaplarını (veya ünlüleri) takip edebilirler.

2-Google Play Music

Beklendiği gibi, Google Play Music hareket halindeyken bulut tabanlı müzik koleksiyonunuza tam erişmenizi sağlar. Uygulama, elle seçilen çalma listeleri ve özel radyo istasyonları ile kaplanmış temiz, hatta kişisel zevkinize ve daha önceki dinleme alışkanlıklarına dayalı akıllı öneriler sunuyor.

3-SkyView

Hepsi birlikte gökyüzü uygulaması olan Skyview sayesinde gökyüzünde neler yaşandığını görebilirsiniz. SkyView, telefonunuzun ekranını ve sensörlerini kullanarak, gökyüzünde nelerin olup bittiğini gösteren artırılmış gerçekçilik görünümü sunuyor. Kullanıcılar, yıldızları, gezegenleri ve takımyıldızını tanımak için akıllı telefonlarını ve tabletlerini AR vizörlerine dönüştürebiliyorlar; uygulama bir nesnenin gökyüzündeki izini ve seçilen nesneler, gezegenler ve uydular hakkındaki bilgileri görüntüleyebiliyor. Skyview zaman yolculuğu özelliği sayesinde nesnelerin hareketleri veya geçmişte ki görünüşleri hakkında bilgileri temel alarak gelecekte ortaya çıkacak şekilleri gösteriyor.

4-Bear

Bear, metinleri, fotoğrafları, yapılacaklar listelerini ve hatta kod parçalarını bile birleştirebildiğiniz, kullanımı oldukça kolay ve güçlü bir uygulama. 20’den fazla programlama dilini destekleyen bir biçimlendirme editörü bulunduğu için Bear’ı kullanarak kodlama yapabilirsiniz. Uygulama ayrıca, tüm notlarınızı aramayı ve @task, @tagged ve @ files gibi tetikleyicileri kullanarak belirli şeylere odaklanmanızı kolaylaştırır. Uygulama, iMessage ve Apple Watch ile uyumlu. Bear Pro’ya abone olarak bu uygulamanın gücünü artırabilirsiniz. Abone ücreti aylık olarak $1 ’ın biraz üzerinde veya yılda $15 ödeyebiliyorsunuz. Pro sürümü, yazılarınızı PDF, Word belgeleri, HTML ve daha pek çok hale dönüştürme olanağı veriyor. Ayrıca tüm notlarınızı tüm cihazlarınızda senkronize etme seçeneği sunuyor. iPad Pro kullanıcısıysanız, Bear’ın Apple Pencil ve el eskizini de desteklediğini bilmenizde fayda var.

5-Euclidean Lands

Monument Valley, Hitman Go ve Rubik Küpü birleştirin, bir geometri bulmaca oyunu olan Euclidean Lands’e oldukça yakın bir şey elde edersiniz. Kırmızı cüppeli savaşçınızı giderek zorlaşan bulmaca aşamalardan geçirin ya da parçanızı oyun tablasında hareket ettirin ya da tüm parçaları dev bir Dungeons & Dragons Rubik Küpü gibi döndürerek seviyenin kendisini idare edin. Canavarları mahvetmek için zekice manevra yapmanız gerekir ve belirli bir engele takılıp kaldıysanız, çözüm muhtemelen haritanın akıllıca bükülmesi ile tehlikenin etkisiz hale getirilmesini de içerir.

6-Missive

Slack gibi sohbet yazılımı, e-postayı öldürmeye çalışıyor olabilir, ancak şimdilik, her gün gelen posta kutularımızla uğraşmaktan sıkıldık. E-posta konuları için işbirliği ekleyen, yeni başlatılan bir uygulama olan Missive’e girin. Uygulama, iş arkadaşlarınızla işbirliği içinde e-postalar yazmanıza veya grup sohbetlerinizi bir arada tutmanıza olanak tanıyor; bu, sonsuza dek görünmeyen iç e-posta zincirlerini ortadan kaldırmak için özellikle kullanışlı bir özellik.

7-Runtasty

Sağlık uygulaması sayesinde sağlık alanında tanınan Runtastic, Nisan ayında bir tarif ve beslenme uygulaması başlattı. 40'dan fazla tarifle, Food Network uygulamasının 50.000’den fazla tarifi ve AllReoi pes’daki 1.000’den fazla seçeneğe karşılık, seçenekleri kısıtlı. Ancak mevcut filtre seçimi, egzersiz sonrası, glutensiz, düşük karbonhidratlı ve yüksek proteinli gibi belirli beslenme ihtiyaçlarını hedefleyen yemeklerin bulunmasını kolaylaştırması öne çıkan yönü.

8-Sprinkles

Microsoft, selfie’lerinize başlık koyma konusunda endişelenmemenizi istiyor. Fotoğraf uygulaması, fotoğrafınızda bulunanları, haftanın gününü ve diğer faktörleri temel alan filtreler üretmek için makine öğrenmeyi kullanıyor. Bunların bazıları yaşınızı tahmin eden veya hangi şöhretli kişiye benzediğinizi söyleyen filtreleri içeriyor. Uygulama aynı zamanda, ekranın üst kısmında hangi filtreyi önerdiğini de söylüyor; bu nedenle, doğru olup olmadığı konusunda geri bildirim sağlayabiIirsiniz.

No Comments

There are not comments on this post yet. Be the first one!

Post your Comment

© 2018 VictorThemes. All right reserved.