Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
img
Home / Erkek / Nefis Bir Kokteyl Hazırlamak İçin Barmenlik Uygulamaları

Nefis Bir Kokteyl Hazırlamak İçin Barmenlik Uygulamaları

/
/
/
130 Views

Kokteyllerden hoşlanıyorsanız, evde hazırlayabileceğiniz tariflere kolayca ulaşmak için uygulamalara göz atmanız yeterli.

Manhattan ve Old Fashioned arasındaki farkı biliyor musunuz? Ya Martini ile Cosmopolitan’a ne dersiniz? Birkaç tane içtikten sonra bile güzel bir tane yapabilir misiniz? Mükemmel kokteylleri her seferinde karıştırmanın en akıllı yollarından biri, iPhone veya Android telefonunuz için en iyi barmenlik uygulamalarından birini bulmaktır. İşte size, güneşin altındaki her leziz kokteyl tarifini içeren nefis içki uygulama seçenekleri.

Lush Cocktails

İşletim sistemi: iOS

Fiyatı: $2

Bu barmenlik uygulamasındaki temiz, erişilebilir arabirimi sevdik. Seçtiğiniz içeceğin içerdiği malzemelerin kesin oranını gösteren animasyonlar içeren yüzlerce ayrıntılı tarif var. Birden fazla içeriğe sahip seçenekleri arayarak, evde bulundurduğunuz malzemelere bağlı olarak yapabileceğiniz kokteylleri bulmayı kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca, favorilerinizi kaydedebilir, lezzet profillerine göz atabilir veya farklı parti ve vesilelere göre uyarlanmış kısa listeleri kontrol edebilirsiniz. En sevilen iPhone uygulamalarından biri, ancak ne yazık ki Android sürümü yok.

Cocktails Guru

İşletim sistemi: Android

Fiyatı: Ücretsiz

Bu kapsamlı uygulamada 15.000’den fazla kokteyl tarifini bulabilirsiniz. Kullanmanız gereken cam türünü, yöntemi, kullanılacak içeriği, ihtiyacınız olan araçları ve adım adım talimatları içeren her içecek hakkında ayrıntılı bilgiler var. Çoğu içeceğin iyi fotoğrafları var ve kullanıcılar kendi fotoğraflarını ve yorumlarını ekleyebiliyor. Ayrıca, kokteylleri derecelendirebilir ve favori olarak belirleyebilirsiniz, diğer barmenleri takip edebilir ve ihtiyacınız olan tüm barmenlik teknikleri ve jargonu öğrenebilirsiniz.

Highball

İşletim sistemi: iOS

Fiyatı: Ücretsiz

Bu kokteyl tarifi uygulamasının zarif tasarımı dayanılmaz ve en sevdiğiniz içeceklerin kendi kişiselleştirilmiş listesini oluşturmanın ideal bir yolunu sunuyor. Açıklamalar içeren tarifler oluşturabilir, cam tipi, renk, buz ile bir resim seçebilir ve daha sonra tarifinizi sosyal medya veya mesajlaşma yoluyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, her tarif kartının sol altındaki QR kodlarını kullanarak başka kişilerin tariflerini içeri alabilir ve düzenleyebilirsiniz. İdeal kokteyllerinizin bir kütüphanesini oluşturmak istiyorsanız, o zaman bu uygulama bunu yapmanın en ideal yoludur.

8,500+ Drink Recipes

İşletim sistemi: iOS, Android

Fiyatı: Ücretsiz

Bu uygulama hoş görünmüyor ve talimatlardan bazıları arzulanan pek çok şeyi kapsamıyor, ancak bulacağınız şey, tüm malzemelerle ilgili detaylar ve ayrı bir sekmede basit talimatlarla büyük bir içki listesidir. Uygulamada arama yapabilir, kategorilere göz atabilir veya rastgele içki önerisi alabilirsiniz. Sık kullanılanların bir listesini oluşturmak veya içeriklerle arama seçeneği de mevcut.

Bartender’s Choice

İşletim sistemi: iOS

Fiyatı: $3

Bu uygulama, yeni kokteyller keşfetmek için harika bir yol. New York City Milk & Honey’nin ardındaki usta barmenler tarafından düzenlenen, tercih ettiğiniz alkol, algı, stil ve ekstraları seçmenizi sağlıyor ve ardından onları karşılayacak bir öneri sunuyor. Süsler ve buz ile nasıl başa çıkılacağı veya mükemmel içeceği karıştırmayla ilgili bazı kullanışlı ipuçları da bulacaksınız.

My Cocktail Bar

İşletim sistemi: iOS

Fiyatı: $3

Bu barmenlik uygulaması büyük bir kokteyl tarifleri listesine sahip değil, ancak klasiklerin çoğu burada ve kendi tariflerinizi oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.

Talimatlar iyi ve farklı filtreleri kullanarak arama yapmak kolay veya kategorilerin içinde gezinebilirsiniz. Kullanılacak malzemeye göz atabilirsiniz, böylece dolaptaki malzemelerle hangi içecekleri yapabileceğinizi görürsünüz.

Abone olun, tüm yazılardan haberdar olun!

Blog sitemize abone olarak tüm yeni yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir